Jsme dvě. Stejné a zároveň jiné. Milujeme krásné a funkční věci s vtipem a navrhujeme ty, které nám tu chyběly. Takové, které zahřejí u srdce a vy víte, že je to láska napořád. Budou s vámi stárnout, prožívat různá životní období a nálady. I když se rozhodnete odstěhovat na druhou stranu zeměkoule, budete si je chtít vzít s sebou, protože to je kus vás. A jednou je budou chtít i vaše vnoučata, protože budou vědět, že to byla vaše srdcová záležitost. 

jak to začalo...

Potkaly jsme se na fakultě architektury na FA ČVUT, kterou jsme obě vystudovaly. Kristýna si ještě prodloužila studium a na stejné fakultě vystudovala bakalářský program  - obor Průmyslový design, který zakončila bakalářskou prací - houpacím křeslem. A tak vznikl první prototyp houpa. Mezitím nás dohnala naše společná vášeň pro šperky a chybějící šperkovnice, která by nám vyhovovala a tak jsme začaly tvořit poupě. Utvrdily jsme se v tom, jak nám vzájemná spolupráce vyhovuje a jak se umíme doplňovat. A tak vznikla oblakka...

co nabízíme…

Základem je pro nás kvalita a osobní přístup. Každý produkt vyrábíme na míru přímo pro Vás, pomůžeme Vám doladit barevnou kombinaci tak, aby naše produkty tvořily dokonalou součást vašich interiérů i exteriérů a přesto se vyjímaly jako solitér. Zakládáme si na spolupráci s českými řemeslníky, protože nám záleží na tom, aby naše produkty byly z kvalitního materiálu zpracovány krásně, precizně do posledního detailu a vydržely vám mnoho let.

kde jste nás mohli vidět...

  • _Prague Design Week 2018 - nominace na nejlepší produkt
  • _Designblok 2018